01:00 NFL Draft
|
01:00 NHL: Capitals - Rangers
|
01:05 MLB: WSZYSTKIE MECZE ⚾
|
01:30 NHL: Predators - Canucks
|
02:00 NBA: Mavericks - Clippers
|
02:00 WWE Friday Night SmackDown
|
04:00 AEW Rampage
|
04:00 NHL: Avalanche - Jets
|
04:05 Rugby: Fijian Drua - Moana Pasifika
|
04:30 NBA: Suns - Timberwolves
|
04:30 NHL: Kings - Oilers
|
06:35 Rugby: Brumbies - Hurricanes
|
07:30 Formula E: Monako - trening 1
|
08:40 MotoGP Hiszpania: trening 3
|
09:05 Rugby: Highlanders - Force
|
09:10 Formula E: Monako - trening 2
|
09:15 Newcastle Jets - CC Mariners
|
09:15 Wellington Phoenix - Macarthur FC
|
10:40 Formula E: Monako - kwalifikacje
|
10:50 MotoGP Hiszpania: kwalifikacje
|
11:00 ATP Madryt
|
11:00 WTA Madryt
|
11:00 Snooker: Mistrzostwa Świata
|
11:00 UJ Kraków K - Śląsk Wrocław K
|
11:30 Kolarstwo: Tour of Turkey
|
11:35 Rugby: Reds - Blues
|
11:45 Melbourne Victory - WS Wanderers
|
12:30 World Pool Masters
|
13:00 Dart: Austrian Open
|
13:00 📺 Multi 2. Bundesliga 📺 📺
|
13:00 Braunschweig - Hamburger SV
|
13:00 Kiel - Kaiserslautern
|
13:00 Paderborn - Elversberg
|
13:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga
|
13:00 Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy
|
13:30 West Ham - Liverpool
|
13:30 League One: wybrane mecze
|
14:00 Polonia Piła - Start Gniezno
|
14:00 Hutnik Kraków - Polonia Bytom
|
14:00 Las Palmas - Girona
|
14:00 Serie B: wszystkie mecze
|
14:00 Kazachstan U18 - Szwecja U18
|
15:00 Żużel: GP Chorwacji - kwalifikacje
|
15:00 Formula E: Monako - wyścig
|
15:00 MotoGP Hiszpania: sprint
|
15:00 Kielce - Chrobry Głogów
|
15:00 Górnik Zabrze - ŁKS Łódź
|
15:00 Kasimpasa - Samsunspor
|
15:00 Lecce - Monza
|
15:00 Sivasspor - Konyaspor
|
15:00 St. Etienne - Caen
|
15:30 📺 📺 Multi Bundesliga 📺 📺 📺
|
15:30 B. Monachium - Eintracht Frankfurt
|
15:30 FC Augsburg - Werder Brema
|
15:30 RB Lipsk - Borussia Dortmund
|
15:30 SC Freiburg - VfL Wolfsburg
|
16:00 PR Koszalin K - Kobierzyce K
|
16:00 📺 Multi Premier League 📺 📺
|
16:00 Fulham - Crystal Palace
|
16:00 Manchester United - Burnley
|
16:00 Newcastle - Sheffield United
|
16:00 Wolves - Luton
|
16:00 Championship: wszystkie mecze
|
16:00 League Two: wybrane mecze
|
16:00 KV Mechelen - Leuven
|
16:10 Red Bull MotoGP Rookies Cup
|
16:15 Snooker: Mistrzostwa Świata
|
16:15 Almeria - Getafe
|
16:15 Burgos CF - Amorebieta
|
16:15 Leganes - Zaragoza
|
16:15 Serie B: wszystkie mecze
|
16:30 PSŻ Poznań - Wybrzeże Gdańsk
|
16:30 ROW Rybnik - Ostrów Wlkp.
|
16:30 Casa Pia - Chaves
|
16:30 U Craiova 1948 - U. Cluj
|
16:30 Vizela - Rio Ave
|
16:30 Norwegia U18 - USA U18
|
16:30 Pływanie: Mistrzostwa Polski
|
17:00 Al Akhdoud - Abha
|
17:00 Al-Raed - Al-Ettifaq
|
17:00 KKS Kalisz - Olimpia Elbląg
|
17:00 Varazdin - Dinamo Zagrzeb
|
17:30 Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
|
17:30 Stal Rzeszów - Lechia Gdańsk
|
17:30 Anwil Włocławek - Toruń
|
17:30 Czarni Słupsk - Arka Gdynia
|
17:30 Dziki Warszawa - Spójnia Stargard
|
17:30 GTK Gliwice - Dąbrowa Górnicza
|
17:30 Stal Ostrów Wlkp. - Zielona Góra
|
17:30 Start Lublin - Legia Warszawa
|
17:30 Śląsk Wrocław - Sokół Łańcut
|
17:30 Trefl Sopot - King Szczecin
|
18:00 Boks: Mistrzostwa Europy
|
18:00 NFL Draft
|
18:00 Jastrzębski Węgiel - Warta Zawiercie
|
18:00 Verona - Lube Civitanova
|
18:00 Fenerbahce - Besiktas
|
18:00 Hatayspor - Basaksehir
|
18:00 Juventus - AC Milan
|
18:00 Legionowo - Unia Tarnów
|
18:00 MKS Gniezno K - MKS Lublin K
|
18:15 St. Liege - St. Truiden
|
18:30 Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart
|
18:30 Chelsea K - Barcelona K
|
18:30 Deportivo Alaves - Celta Vigo
|
18:30 Elche - Espanyol
|
18:30 Everton - Brentford
|
18:30 Serie C: wszystkie mecze
|
19:00 NBA: Magic - Cavaliers
|
19:00 Benfica - Braga
|
19:00 Ligue 2: wszystkie mecze
|
19:00 Gummersbach - HSG Wetzlar
|
19:10 Hajduk Split - Rudes
|
19:30 FCSB - Farul Constanta
|
19:45 Austin FC - Los Angeles Galaxy
|
19:45 Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg
|
20:00 Al Khaleej - Al Nassr
|
20:00 GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec
|
20:00 Widzew Łódź - Raków Częstochowa
|
20:00 Wielka Brytania - Polska
|
20:00 NHL: Islanders - Hurricanes
|
20:30 FC Schalke 04 - Dusseldorf
|
20:30 Sion - Lugano
|
20:30 Milano - Trentino
|
20:30 Scandicci K - Conegliano K
|
20:30 MT Melsungen - Fuechse Berlin
|
20:45 Gent - Westerlo
|
20:45 Lazio - Hellas Verona
|
21:00 Atletico Madryt - Athletic Bilbao
|
21:00 Aston Villa - Chelsea
|
21:00 Hull - Ipswich
|
21:00 PSG - Le Havre
|
21:00 Vasco - Criciuma
|
21:07 MLB: WSZYSTKIE MECZE ⚾
|
21:30 NBA PL: Pelicans - Thunder
|
21:30 Guimaraes - Boavista
|
23:00 NHL: Lightning - Panthers
|
23:30 Cuiaba - Atletico-MG
|
00:00 NBA: Heat - Celtics
|
01:30 Cincinnati - Colorado Rapids
|
01:30 Columbus Crew - CF Montreal
|
01:30 DC United - Seattle Sounders
|
01:30 New England Rev. - Inter Miami
|
01:30 New York City - Charlotte
|
01:30 New York RB - Vancouver Whitecaps
|
01:30 Orlando City - Toronto FC
|
01:30 Philadelphia Union - Real Salt Lake
|
02:00 AEW Collision
|
02:00 NHL: Maple Leafs - Bruins
|
02:00 Bahia - Gremio
|
02:30 NBA: Lakers - Nuggets
|
02:30 Chicago Fire - Atlanta United
|
02:30 FC Dallas - Houston Dynamo
|
02:30 Minnesota - Sporting Kansas City
|
02:30 Nashville SC - San Jose Earthquakes
|
04:30 NHL: Golden Knights - Stars
|
04:30 Los Angeles FC - Portland Timbers
|
07:00 Sydney FC - Perth Glory
|